Uspjeh naših vrijednih zadrugara!

Autor: Nada Ćosić, 13. 12. 2019.

U listopadu ove godine, točnije 9. i 10. listopada 2019. održala se Smotra učeničkih zadruga RH, u dvorani ''Barun Trenk'' u Vinkovcima. Našu zadrugu u predstavljale su učenice: Klara Reštarović i Lara Margić. Učenica Lara Margić ocjenjivačkom je sudu predstavila našu Učeničku zadrugu ''Bosut'', a  učenica Klara Reštarović prikazala je praktični rad pod nazivom Gnom.  Nakon predstavljanja, učenice su vrlo aktivno i dobrovoljno sudjelovale na nekoliko različitih radionica koje su se održavale u dvorani (Jesenska dekoracija, Izrada sapuna, Oslikavanje stakla, Izrada čestitki koncem, Izrada nakita od prirodnih materijala, Vješalice iz recikliranog drvnog materijala, Izrada svjetlećih čestitki, Kuglice od svile itd.). Drugi dan, imenovano je 14 najboljih proizvoda iz različitih županija te su svi sudionici, odnosno sve učeničke zadruge, primili zahvalnice. Naša zahvalnica sada ponosno stoji na oglasnoj ploči naše škole. Čestitamo zadrugarima te im želimo uspjeh u budućem radu!

Izvor: Vinka Jurić, učiteljica Kemije

« Ožujak 2024 »