OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE

Autor: Antonija Filipović Bjelobradić, 3. 4. 2020.

Dragi roditelji i učenici,

redovito radimo na analizi i utvrđivanju kvalitete rada nastave na daljinu kako bismo mogli unaprijediti proces učenja i poučavanja naših učenika te kako bismo ustanovili na koje sve načine možemo pomoći učenicima u što boljem snalaženju u virtualnoj nastavi. Povodom toga redovito komuniciramo putem naše virtualne zbornice na platformi Yammer, ali na i uobičajenim sjednicama Razrednog vijeća i Učiteljskog vijeća. Iako se ne možemo sastajati u našoj zbornici u školi, prilagodili smo način rada te smo posegnuli za alternativnim metodama održavanja sjednica putem digitalne aplikacije Zoom Cloud Meetings. Dana 2. travnja 2020. smo održali sjednice Razrednih vijeća, a dana 3. travnja 2020. sjednicu Učiteljskog vijeća. Raspravljali smo o svim aktivnostima koje su se do sada provodile te smo se temeljito osvrnuli na bitne značajke nastave na daljinu kako bismo se što bolje prilagodili našim učenicima. Budući da su sjednice bile vrlo uspješne, nastavit ćemo s opisanim načinom rada.

Jedna od tema koju smo dotaknuli na sjednicama bila je i komunikacija s roditeljima. Roditelji redovito i uspješno komuniciraju s razrednicima svoje djece, a uz to smo definirali i način kako će se komunikacija sa stručnom službom odvijati još bolje i direktnije. Od sada se stručnim suradnicama pedagoginji, edukacijskoj rehabilitatorici i knjižničarki možete obratiti na elektroničku adresu ivan.kozarac.nijemci@gmail.com putem kojem im možete slati svoje upite, prijedloge i mišljenja.

Ugodan Vam vikend želimo. Pazite na svoju sigurnost i sigurnost svoje djece, ostanite strpljivi, hrabri i zdravi!

« Ožujak 2024 »