Pozdravili smo jesen!

Autor: Antonija Filipović Bjelobradić, 11. 9. 2023.

Svake godine u jesen naši učenici sa svojim učiteljima pozdravljaju jesen odlaskom na terensku nastavu. Ove godine, dana 8. rujna 2023., u tome nam je pomogla Turistička zajednica Općine Nijemci koja nam je omogućila kvalitetno provođenje ovoga dana. Terenska nastava organizirala se na izletištu Sopotac, a za sigurnost naših učenika pobrinuli su se djelatnici PU vukovarsko-srijemske.

Učenici od 1. do 4. razreda tamo su išli autobusnim prijevozom, dok su učenici od 5. do 8. razreda sa svojim predmetnim učiteljima i razrednicima/icama išli pješke i brodom preko rijeke Bosut. Svi oni koji se do Sopotca nisu vozili brodom, imali su to priliku učiniti po dolasku na Sopotac jer je brod Sv. Katarina provodio kratke vožnje po Bosutu za sve zainteresirane učenike i djelatnike. Učenici su uživali igrajući društvene igre i sudjelujući u sportskim aktivnostima, a njima su se pridružili i djelatnici koji su ugodnim druženjem jačali pozitivni kolektivni duh. Veselimo se proljeću, kada ponovno zajednički planiramo dočekati proljeće.

Autor fotografija: Ljudevit Gačić

Izvor: Antonija Filipović Bjelobradić, pedagoginja