Prvi dan škole

Na prvi dan škole, u ponedjeljak 9. rujna 2024., učenici su u pratnji učitelja, roditelja i drugih članova obitelji krenuli pješice na svetu misu u 8:00 sati ujutro koja se održala u crkvi svete Katarine Aleksandrijske. Svetu misu predstavio je župnik Patrik Križanac, prigodni mali školski crkveni zbor vodio je vjeroučitelj Vladimir Antolović, a naši učenici su ministrirali. Misa je održana pod nazivom „Zaziv Duha Svetoga“ s nakanom da uspješno završimo ovu školsku godinu. Poslije svete mise učenici su se uputili prema školi te susreli svoje razrednike. Tijekom susreta s razrednicima preuzeli su udžbenike i dodatne materijale, upoznali se sa svojim pravima i dužnostima, a poslije susreta s razrednicima marljivo su krenuli s nastavom.

Pamela Jokić Ružić, 6. razred

Radosno darivanje prvašića

Naši najmlađi učenici radosno su započeli ovu školsku godinu. Usmjereni na učenje i izvršavanje zadataka na nastavi, nisu se ni nadali da će im početak školovanja biti tako uzbudljiv. U utorak 17. rujna 2024. načelnik Općine Nijemci Vjekoslav Belajević darovao je...