U utorak 23.12.2025. godine učenici 5.a razreda i učiteljica likovne kulture Marija Mendeš Marijanović ukrasili su božićnu jelku u središnjem parku u Nijemcima. Školska zadruga „Bosut“ još jednom je ostvarila suradnju s lokalnom zajednicom, dajući svoj doprinos u izradi ukrasa i ukrašavanju parka, koji okuplja mještane u pjesmi, veselju i zajedništvu u ovo blagdansko vrijeme. Ukrasi su izrađeni od različitih materijala, stare ambalaže i ukrasnog papira, čime stavljamo naglasak na recikliranje i očuvanje prirode. Kako božićna jelka iz parka izgleda možete pogledati u galeriji. A učenici 5.a razreda i učiteljica likovne kulture žele vam sretan i blagoslovljen Božić i Novu godinu!
Učenička zadruga „Bosut“ i STEM tim predstavili svoj rad na manifestaciji „Divan je kićeni Srijem“
Članovi Učeničke zadruge „Bosut“ te polaznici projekta „STEM kroz laserski rezač: od ideje do prototipa“ sudjelovali su na manifestaciji Divan je kićeni Srijem u Nijemcima. Na svom izložbenom štandu učenici su predstavili radove nastale kroz aktivnosti zadruge i STEM...



